Saeimai ceturtdien jāpieņem lēmums par LR2 nodošanu koncesijā

Apollo
0 komentāru

Saeima ceturtdien galīgajā lasījumā skatīs jautājumu par iespēju sabiedrisko raidorganizāciju apraides atļauju nodot privātajam partnerim, portālu «Apollo» informēja Saeimas Preses dienestā.

Saeimai ceturtdien jāpieņem lēmums par LR2 nodošanu koncesijā

Foto: Ieva Čīka/LETA

Izmaiņas likumā vajadzīgas Latvijas Radio 2 (LR2) programmas saglabāšanai, kas ir populārākā radio stacija Latvijā, ko klausās 27% Latvijas iedzīvotāju, norāda grozījumu autori.

Ar Radio un televīzijas likuma grozījumiem paredzēts atļaut Nacionālajai radio un televīzijas padomei saskaņā ar Publiskās un privātās partnerības likumu nodot koncesijā citai personai sabiedriskās raidorganizācijas atsevišķas programmas veidošanu un sākotnējo izplatīšanu. Šādu apraides atļauju paredzēts izsniegt uz koncesijas līguma darbības laiku, kas nav ilgāks par pieciem gadiem. Valsts nodeva par to nebūs jāmaksā.

Patlaban likums noteic, ka jebkurai raidorganizācijai piešķirtās apraides tiesības nav nododamas citai personai. Gadījumā, ja raidorganizācija šīs tiesības nevar nodrošināt, apraides atļauja jānodod Nacionālajai radio un televīzijas padomei un raidorganizācijai jāizbeidz sava darbība.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv