«Saimnieks meklē sievu» brašuļi atklāj ideālās sievietes parametrus Attēlu galerija

Apollo
39 komentāri

«Saimnieks meklē sievu» ceturtajā sezonā sevi piesaka 10 brīvi saimnieki, kuriem vajag mīļu un gādīgu saimnieci, kura varētu kļūt par viņu sievu.

Radījuma vadītāja Baiba Sipeniece – Gavare pirmajā sērijā ciemojās pie brīvajiem vīriem, lai dotu tiem iespēju uzrunāt un mēģināt iekārdināt potenciālās līgaviņas.

Šī ir iespēja brīvajām Latvijas meitenēm nolūkot sev potenciālo līgavaini! Dāmām ir tieši mēnesis laika, lai izvēlētos īsto (ja vien kāds uzreiz nebūs iekritis sirdī) un uzrakstītu viņam vēstuli! Kā atzīst šova vadītāja, lielāka uzmanība tiek pievērsta ar roku rakstītām vēstulēm, kurām pievienota arī topošās līgaviņas fotogrāfija. 

Lielākoties saimnieki meklē vienkāršu un sirsnīgu meiteni, kurai nav iebildumu pret lauku darbiem. Tāpat dāmai sevi jākopj un jābūt atvērtai uz trakulībām.

Šogad saimnieki ir dažādi, bet viņus visus vieno liela mīlestība pret to, ko viņi dara un arī tas, ka, darbojoties saimniecībā, savas privātās intereses bieži vien noslīdējušas otrajā plānā. 

Kā vēsta raidījuma producenti, 11 epizodes, kur redzēsim piecu visvairāk vēstuļu saņēmušo saimnieku un viņu potenciālo līgaviņu piedzīvojumus, būs skatāmas rudenī.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

22.11.2017
Ienākt apollo.lv