«Saimnieks meklē sievu» dalībnieki šova veidotājiem sagādājuši pamatīgas problēmas

Apollo
45 komentāri

Jau 9. oktobrī plkst. 21:00 tiks dots starts «TV3» šova «Saimnieks meklē sievu» ceturtajai sezonai, kuras notikumiem varēsim sekot līdzi ik pirmdienas vakaru, portālu «Apollo» informē «MTG Latvia».

«Saimnieks meklē sievu» dalībnieki šova veidotājiem sagādājuši pamatīgas problēmas

Foto: TV3 Publicitātes foto

«TV3» šovs «Saimnieks meklē sievu» vasaras sākumā iepazīstināja ar desmit saimniekiem – Mārtiņu Līci (27 gadi) no Jēkabpils novada, Aivaru Dimitrijevu (30 gadi) no Jēkabpils novada, Mārtiņu Apsi (31 gads) no Dobeles novada, Pēteri Grudovski (24 gadi) no Auces novada, Mareku Cāleru (36 gadi) no Rugāju novada, Arturu Cārleru (27 gadi) no Balvu novada, Aigaru Geseltiņu (38 gadi) no Cēsu novada, Andri Leimantu (51 gads) no Grobiņas novada, Ivo Vizbuli (30 gadi) no Talsu novada un Jāni Fogelu (29 gadi) no Kocēnu novada.

«Ja šķita, ka mūs vairs nekas nespēj pārsteigt, tad šā gada «Saimnieks meklē sievu» dalībniekiem tas izdevās vairākkārt,» tā jauno «saimnieksezonu» raksturo šova producente Sandija Miezīte.

Jau 9. oktobrī, kad ēterā atgriezīsies «Saimnieks meklē sievu», šova vadītāja Baiba Sipeniece-Gavare dosies ciemos pie pieciem saimniekiem, kuri šosezon saņēmuši visvairāk vēstuļu un turpinās dalību šovā. Šajā sērijā pieprasītākajiem saimniekiem būs katram jāizvēlas piecas meitenes, kuras aicināt uz randiņu. 

Šogad dalībnieki šova veidotājiem sagādājuši dažādus pārsteigumus un pat galvassāpes jau no pirmās filmēšanas dienas. Atceroties šova filmēšanas aizkulises producente stāsta, ka kāds saimnieks paspējis jau vasarā iemīlēties un kādu brīdi pat apsvēris šovu neturpināt, cits aizmirsis par filmēšanu un, kad ieradusies filmēšanas grupa, nav bijis mājās.

Kā jau katru sezonu, arī šogad bijušas meitenes, kas rakstījušas vairākiem saimniekiem, bet šis gads atšķiroties ar to, ka vairākiem saimniekiem iepatikusies viena un tā pati meitene. Šī fakta dēļ pat esot nācies pamainīt šova noteikumus. 

Un vēl atceroties notikumus filmēšanas laukumā producente atzīst: «Vērojot, kas notiek šovā, pieķēru sevi pie domas, ka, ja es to neredzētu pati savām acīm, neticētu, ka tas notiek pa īstam!

Taču tas, ko spēj izdomāt meitenes, kas nolēmušas aptīt ap pirkstu saimnieku, nav pat prātam iedomājams! Neviens scenārists nespētu izdomāt to, ko spēj sieviete, kas iet uz savu mērķi. Un šajā brīdī nav pat svarīgi, ka uzstādītais mērķis ir apšaubāms – piemēram, tikt ceļojumā!» 

Bet, vai arī šosezon uzplauks patiesas jūtas un būs laimīgie pāri? Ir sajūta, ka vismaz vienam stāstam būs laimīgas beigas! Taču to rādīs laiks un ceļojums, kurā pāri vēl tikai dosies! Ceļojuma sēriju skatītāji redzēs decembrī, bet līdz tam vēl saimniekiem un viņu izredzētajām garš ceļš ejams! 

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

12.12.2017
Ienākt apollo.lv