Saimniekšovā Dagnis pēc trīs pavadītiem randiņiem vienu sūta mājās Video

Apollo
46 komentāri

Piektdien, 8. novembrī TV3 varēja vērot šovu «Saimnieks meklē sievu». Ar visām trim līgaviņām randiņos devās Dagnis, taču Magonei Burkai, kuras saimniecībā palikuši tikai divi līgavaiņi, randiņiem nebija laika, jo saimniecībā bija daudz darba. Turklāt viņu apciemoja iepriekšējās sezonas veiksmīgais pāris Gunita un Kaspars, kuri dalījās padomos.

Saimnieks Dagnis vienā dienā paspēja aizvest uz randiņiem visas trīs līgaviņas. Pirmo randiņā viņš ved Inesi. Tā kā Dagnis ir viens no noslēpumainākajiem dalībniekiem, viņa domas ir grūti izsecināt, tomēr pārējām jau sākotnēji bija aizdomas, ka Dagnis izvēlēsies Inesi. Randiņā ar Inesi Dagnis atklāj to, ka meklē mīļu, gudru un saprotošu cilvēku sev blakus, turklāt Dagnis atklāj, ka glezno. Lai pagarinātu randiņu, Dagnis aizveda Inesi pie savas gleznošanas skolotājas. Tikmēr pārējās līgaviņas cīnās ar plīti un dūmiem.

Tūliņ pēc pirmā randiņa, Dagnis Mairitu veda uz šokolādes muzeju. Mairitai šķita, ka Dagnis randiņā viņai pievērsa pārāk maz uzmanības. Tomēr Dagnis palika noslēpumains. Atbraucis no randiņa ar Mairitu, viņš uzreiz devās randiņā ar Viju. Abiem bija ļoti romantisks randiņš, viņi divatā laivoja. Dagnis šajā randiņā jutās brīvāk, jo nejuta kameras klātbūtni. Pēc randiņa Vijai domas esot mainījušās, taču viņa īsti tās neatklāja, vienīgi to, ka Inese, viņasprāt, ir Dagnim vispiemērotākā. 

Noslēgumā Dagnis izvēlas turpināt iepazīt Viju un Inesi, taču no Mairitas atvadījās. Dagnis aizkadrā atklāj, ka Mairita ir stiprāka raksturā, tāpēc arī viņš aizsūtīja viņu mājās. Tas rada nesaderību abu starpā. 

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

30.03.2017
Ienākt apollo.lv