Saistībā ar pasākumu «Līgosim krastmalā» slēgs satiksmi 11. novembra krastmalā

Apollo
21 komentārs

Saistībā ar pasākumu «Līgosim krastmalā!» no šodienas plkst.20 līdz 24.jūnija plkst.24 slēgs satiksmi 11.novembra krastmalā, aģentūru LETA informēja Rīgas domē.

Saistībā ar pasākumu «Līgosim krastmalā» slēgs satiksmi 11. novembra krastmalā

Foto: Edijs Pālens/LETA

Satiksme tiks slēgta 11.novembra krastmalas posmā no Akmens tilta līdz Muitas ielai, 11.novembra krastmalai pieguļošajā ielā no Poļu gātes līdz Jaunielai, Poļu gātes posmā no 11.novembra krastmalas līdz Pils ielai un Bīskapa gātes posmā no Herdera laukuma līdz 11.novembra krastmalai. Satiksme ierobežojumi attiecas arī uz alus velosipēdu, velorikšām, elektromobiļiem un zirgu pajūgiem.

No šodienas plkst.20 līdz 24.jūnija plkst.24 tiks organizēta divvirzienu satiksme Pils ielas posmā no Poļu gātes līdz Doma laukumam, un Doma laukuma posmā no Pils ielas līdz Jēkaba ielai. Tāpat šai laikā tiks atslēgti luksofori 11.novembra krastmalā pie Poļu gātes un Bīskapa gātes.

Līdz 24.jūnija plkst.24 transportlīdzekļiem būs aizliegts apstāties un stāvēt 11.novembra krastmalā, Daugavas pusē, posmā no Akmens tilta līdz Muitas ielai un pie uzbrauktuves uz Akmens tilta. Tāpat no šodienas plkst.20 līdz 24.jūnija plkst.24 transportlīdzekļiem tiks liegts apstāties un stāvēt 11.novembra krastmalas posmā no Akmens tilta līdz Muitas ielai, kā arī krastmalai piegulošajā paralēlajā ielā Vecrīgas pusē (starp Poļu gāti un Jaunielu).

No 23.jūnija plkst.14 līdz 24.jūnija plkst.4.30 Daugavā tiks slēgtas kuģīšu piestātnes Nr.14 un Nr.17.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

18.11.2017
Ienākt apollo.lv