Sāk iedarbināt Rīgas strūklakas

Apollo
1 komentārs

Šodien, 2.maijā, sāka iedarbināt Rīgas strūklakas, lai tās varētu priecēt rīdziniekus un pilsētas viesus. No šodienas sākusi strādāt strūklaka pie Kongresu nama, strūklaka «Nimfa» Latvijas Nacionālās operas skvērā un strūklaka «Gadalaiki» Vērmanes dārzā, stāsta Margita Sprancmane, Rīgas domes Mājokļu un vides departamenta sabiedrisko attiecību projektu vadītāja, Dzintra Āboliņa, RD Sabiedrisko attiecību nodaļas projektu koordinatore.

Sāk iedarbināt Rīgas strūklakas

Foto: Lita Krone/LETA

Tuvāko dienu laikā tiks iedarbinātas divas strūklakas Esplanādē. Nedaudz jāpagaida, lai varētu iedarbināt abas peldošās strūklakas Pilsētas kanālā un Bastejkalna strūklaku kaskādi, jo kanālā patlaban ir pārāk augsts ūdens līmenis, kas traucē veikt apkopes darbus. Vēl tiks iedarbināta strūklaka Ziedoņdārzā.

Mājokļu un vides departaments līdz XXV Vispārējiem latviešu Dziesmu un XV Deju svētkiem plāno savest kārtībā arī strūklaku Viesturdārzā, kur atrodas Dziesmu svētku parks, jo tradicionāli šeit notiek svētku atklāšana, kā arī virsdiriģentu un virsvadītāju godināšana.

Strūklaku uzturēšanai no pašvaldības budžeta tiek izlietoti aptuveni 53 000 latu. Lielākā daļa no šīs summas tiek tērēta, lai apmaksātu elektroenerģijas patēriņu.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Receptes

Vairāk

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv