Sāk kriminālprocesu par aicinājumu vardarbīgi gāzt valsts varu

Apollo
0 komentāru

Drošības policija (DP) sāksi kriminālprocesu pēc Krimināllikuma 81. panta jeb par aicinājumu vardarbīgi gāzt Latvijas valsts varu un vardarbīgi grozīt valsts iekārtu, portālu «Apollo» informēja DP pārstāve Kristīne Apse-Krūmiņa.

krimināllikums

Foto: AFI

Kriminālprocess sākts saistībā ar interneta vidē atrodamo paziņojumu, kurā tiek nepārprotami aicināts gāzt pastāvošo valsts varu gaidāmās protesta akcijas laikā 13.janvārī.

Plašāku informāciju DP pagaidām nesniedz.

Iepriekš 13. janvāra akcijas iniciators Aigars Štokenbergs (SCP) izplatīja paziņojumu, kurā norobežojās no aicinājuma. Viņš aicināja iedzīvotājus nepakļauties šādām provokācijām.

Interneta vidē izplatīts šāds aicinājums gāzt valsts varu: «Aicinām visus rīcībspējīgos Latvijas iedzīvotājus ņemt dalību 13.janvāra mītiņā Doma laukumā plkst. 17:30 un veikt vardarbīgu valdības gāšanu. Sapulcēsimies ap 17:30 Doma laukumā un iesim pie Saeimas Jēkaba ielā 11 ēkas bruņojušies ar degmaisījuma pudelēm, dakšām un traktortehniku. Zoodārza prezidents jau izteica savu pozīciju neatlaist Saeimu, vēsturiski tikai Kārlis Ulmanis izdarīja to ko tagad vajadzētu darīt prezidentam - veikt valsts apvērsumu. Cik ilgi nesodīti var celt bibliotēkas bērnudārzu vietā? Vai tāpēc Latviešu Strēlnieki lēja savas asinis, lai esošā zagļu un korumpantu banda varētu netraucēti zagt un shēmot? Jāpatraucē!!!»

Uz Latvijas servera «times.lv» paziņojums šobrīd vairs nav atrodams.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

22.10.2017
Ienākt apollo.lv