Sāk kriminālprocesu par PS aizskarošas mājaslapas izveidi

Apollo
0 komentāru

Drošības policija un Ekonomikas policijas pārvalde sākusi kriminālprocesus par «Pilsoniskās savienības» (PS) viltus mājaslapas izveidošanu internetā un ievietojot tur partiju aizskarošus tekstus, portālu «Apollo» informēja partijā.

Sāk kriminālprocesu par PS aizskarošas mājaslapas izveidi

Foto: Ekrānuzņēmums

Partija policijā vērsās janvārī, lūdzot sākt kriminālprocesu par noziedzīgām darbībām, kas vērstas pret cilvēka un indivīda tiesībām un sabiedrisko drošību; saistītas ar neatļautu autortiesību objektu un preču zīmes izmantošanu bez to autortiesību īpašnieka atļaujas un par apmelojumu izplatīšanu internetā.

Jau vēstīts, ka internetā šā 6. janvārī parādījās mājaslapa Pilsoniskasavieniba.lv, kas gandrīz atdarinājusi īstās PS mājaslapas domēna nosaukumu un dizainu un šajā vietnē publicējot rakstu, kas satur izaicinošus, aizskarošus un nepatiesus apgalvojumus.

«Salīdzinājumā ar datu noplūdi no VID datu bāzes, varētu šķist, ka kādas partijas mājas lapas viltošana nav īpašas uzmanības vērts fakts. Taču PS mājas lapas viltošana, auditorijas maldināšana un izaicinošu, aizskarošu un nepatiesu apgalvojumu publicēšana ir vērtējama kā daudzu cilvēku apzināta maldināšana. Turklāt ir pamats uzskatīt, ka persona vai politiskais konkurents, kurš šīs darbības veicis, var gūt tiešu labumu no citu politiķu apmelošanas,» norāda partijas līdzpriekšsēdētājs Ģirts Valdis Kristovskis.

Partijai bija aizdomas, ka šādi izrīkojies viens no partijas LPP/LC jaunatnes nodaļas «Pirmie» biedriem.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

21.10.2017
Ienākt apollo.lv