Sākam posties pludmalei

Apollo
0 komentāru

Laikam kļūstot arvien siltākam, daudzi jau sāk sapņot par gaidāmo pludmales sezonu un līdz ar to arī par jaunu pludmales tērpu.

Peldkostīmu izvēle veikalos vēl ir niecīga. «RB» pārliecinājās, ka daudzviet peldkostīmi vēl nav parādījušies veikalu plauktos, bet dažās tirgotavās pārdošanā vēl ir vecie modeļi. Pārdevēji teic, ka plašākā izvēlē peldkostīmi gaidāmi maija beigās, un tad arī jauno modeļu cena, visticamāk, būs augstāka nekā pašreiz piedāvāto.

Rīgas tirgos pludmales tērpi vēl netiek tirgoti, savukārt lietoto apģērbu veikalu pārdevēji jau sāk revidēt un izlikt plauktos pa ziemu iepirktos peldkostīmus.

Šogad, tāpat kā iepriekšējos gados, modē ir spilgtu krāsu peldkostīmi. Joprojām īpaši iecienīti modeļi no tīģerkrāsas auduma. Daudzas sievietes vēlas, lai peldkostīmu izceltu izšuvumi vai akmentiņi.

Piedāvāto peldkostīmu modeļi ir visdažādākie — augšdaļa var būt gan ar polsteriem, gan bez, savukārt biksītes — parastas, šortu tipa vai stringbiksītes.  Lielākoties piedāvātie peldkostīmi ir no sintētiska materiāla.

Ja sieviete nevēlas izcelt savu augumu, var noderēt arī speciāli pludmales lakatiņi vai svārciņi.

Sievietēm, kas valkā liela izmēra krūšturus, veikalos iegādāties peldkostīmus būs problemātiski — tikai dažos veikalos tiek piedāvāts pludmales tērps dāmām, kas valkā 48. (Eiropas) izmēru.

Sākam posties pludmalei

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Jaunākais no izklaides

Vairāk

Valūtu kursi

19.10.2017
Ienākt apollo.lv