Sākas biļešu pārdošana uz Enrikes Iglesiasa koncertu Latvijā

Apollo
0 komentāru

Šodien sākta biļešu tirdzniecība uz Enrikes Iglesiasa koncertu Latvijā. Slavenā mūziķa uzstāšanās norisināsies 27. aprīlī «Arēnā «Rīga»».

Biļetes iespējams iegādāties «Biļešu servisa» kasēs, kā arī internetā http://www.bilesuserviss.lv. Stāvbiļetes cena ir 25 lati. Fanu zonas biļete maksā 35 latus. Sēdvietas maksā 25, 30 un 35 latus atkarībā no attāluma līdz skatuvei.

Enrike Iglesiass Latvijā ieradīsies savas Eiropas turnejas «Greatest Hits Tour» laikā un koncertā izpildīs lielākos hitus, piemēram, «Bailamos», «Escape», «Hero», «Do You Know? (The Ping Pong Song)», «Tired of Being Sorry» un citus.

Koncertaģentūras «FBI» direktore Inga Kadeka prognozē: «Atskatoties uz trīs izpārdotajiem Enrikes Iglesiasa koncertiem 2007. gadā Tallinā un Viļņā, sagaidām, ka pieprasījums pēc mūziķa koncerta biļetēm Latvijā būs līdzīgs. Enrike Iglesiass Rīgā ierodīsies ar izcilu programmu — lielāko hitu koncertu. Enrikes jaunākie singli turpina iekarot radiostaciju un TV kanālu topu augstākās vietas, šī ir viena no aktuālākajām pavasara turnejām Eiropā.»

«Lielās mūzikas zvaigznes šogad ģenerē unikālus biļešu pārdošanas rezultātus visur Eiropā. Neraugoties uz ekonomikas recesiju, biļešu skaits, ko cilvēki šogad iegādājas uz lielo mūzikas zvaigžņu koncertiem, ir lielākais, kāds pēdējos gados novērots. Nav iespējams kaķi nosūtīt pa faksu. Pārfrāzējot — nav iespējams koncertu baudīt citādi, kā tur atrodoties. Tikko diennakts laikā pārdotais Madonnas koncerts Tallinā ļoti uzskatāmi parāda, ka lielās mūzikas zvaigznes ir ļoti pieprasītas un biļetes tiek pārdotas ātri,» atzīmē ietekmīgās koncertaģentūras «Live Nation» eksperti.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

18.11.2017
Ienākt apollo.lv