Sākas biļešu pārdošana uz Latvijas hokeja izlases spēlēm ar Dāniju Pozitīvi

Apollo
0 komentāru

Šodien, 30. novembrī, sākas biļešu pārdošana uz Latvijas valstsvienības hokejā pārbaudes spēlēm ar Dāniju, vēsta Latvijas Hokeja federācija (LHF). Tās būs vienīgās Latvijas izlases spēles mājās, kas notiks pirms Vankūveras ziemas olimpiskajām spēlēm.

Sākas biļešu pārdošana uz Latvijas hokeja izlases spēlēm ar Dāniju

Foto: R. Oliņš/«Apollo»

16. un 17. decembrī Latvijas izlase aizvadīs divas pārbaudes spēles ar Dānijas izlasi, kas notiks «Arēnā «Rīga»». Spēļu sākums plkst. 19.30.

Biļešu cenas: Ls 5 un 10, pensionāriem un invalīdiem — 50% atlaide (pie ieejas «Arēnā «Rīga»» būs jāuzrāda apliecība). Biļetes no 30. novembra var iegādāties «Biļešu servisa» tirdzniecības vietās un internetā: www.bilesuserviss.lv.

Invalīdiem ratiņkrēslos ieeja uz spēlēm bez maksas, pavadonim — biļetes cena Ls 5. Par šo iespēju lūdzam sazināties ar LHF pa tālruni 29826337.

LHF piedāvā iespēju hokeja klubiem un mācību iestādēm pasūtīt biļetes (stāvvietas) par Ls 2. Biļetes domātas bērniem: uz 10 bērniem ieeja vienam pieaugušajam (pavadonim) par Ls 2. Biļetes var pieteikt līdz 14. decembrim plkst. 12.00 pa e-pastu: aleksandra@lhf.lv.Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

25.11.2017
Ienākt apollo.lv