Sākas septītās filmas par Hariju Poteru filmēšana

Apollo
0 komentāru

Emma Vatsone, kas lasītājiem un skatītājiem pazīstama arī kā Hermione Greindžere, savā oficiālajā blogā raksta, ka testa filmēšana pēdējās poterfilmas «Harijs Poters un Nāves dāvesti» pirmajai daļai tiks sākta jau nākamnedēļ.

Sākas septītās filmas par Hariju Poteru filmēšana

Foto: publicitātes foto

Blogā rakstīts: «Pirmdien es dodos uz testa filmēšanu filmai «Harijs Poters un Nāves dāvesti». Esmu priecīga, ka varu atgriezties filmēšanas laukumā. Šķiet, Denu (Daniels Redklifs) neesmu redzējusi kopš vasaras, kopš tās reizes, kad viņš devās uz Ņujorku (piedalīties lugā par mīlestību un zirgiem), bet Rupertu neesmu redzējusi kopš rudens. Domāju, mūs gaida kostīmu piemērīšana, bet man tiks nokrāsoti mati, jo tiem jābūt kastaņkrāsā. Iespējams, ka izmēģināsim dažas epizodes,» raksta Vatsone.

Atgādinām, ka filma pēc sestās grāmatas «Harijs Poters un jauktasiņu princis» uz ekrāniem gaidāma šā gada 17. jūlijā, bet «Nāves dāvestu» pirmā daļa — 2010. gada 19. novembrī. Savukārt noslēdzošā daļa — 2011. gada maijā. Studija «Warner Brothers» nolēmusi grāmatu sadalīt divās daļās, lai paildzinātu fanu laimi un dubultotu kases ieņēmumus.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

19.10.2017
Ienākt apollo.lv