Sākotnējā «Pretty Woman» scenārijā Robertsas varone mirusi no pārdozēšanas Video

Apollo
3 komentāri

Amerikāņu kinoaktrises Džūlijas Robertsas atveidotajai varonei filmā «Pretty Woman» («Jaukā sieviete») atbilstoši sākotnējam scenārijam bija jāiet bojā pārdozēšanas rezultātā, atzinis bijušais Disneja studijas direktoru padomes priekšsēdētājs Džefrijs Kacenbergs.

Sākotnējā «Pretty Woman» scenārijā Robertsas varone mirusi no pārdozēšanas

Foto: AP/Scanpix

1990.gada romantiskajā komēdijā Robertsa ataino prostitūtu Vivjenu Vordu, kas, nolīgta uz nedēļu par eskorta meiteni, iemīlas uzņēmējā Edvardā Luisā, kuru atveido Ričards Gīrs. Beigās arī Gīra varonis atskārst, ka arī ir iemīlējies viņā un maina savus ceļojuma plānus, lai dotos uz Robertsas varones dzīvokli.

Tomēr sākotnējā scenārijā bija paredzēts krietni drūmāks noslēgums, atceras Kacenbergs.

«Es nevaru jums pateikt, cik daudz laika pagāja debatēs,» jautājumu un atbilžu sesijā Ņujorkā sacīja kinoproducents, vēsta laikraksts «New York Post».

«Atbilstoši scenārijam «Pretty Woman» bija «R» kategorijas filma (pamatā pieaugušo auditorijai) par Holivudas bulvāra ieleni. Starp citu, sākotnējā versijā - tā ir diezgan drūma -, man šķiet, ka viņa nomira no pārdozēšanas.»

«Tāpēc, kad centās pārliecināt [studijas vadību], ka mums to vajadzētu uzņemt Disneja studijā un ka tā ir pasaku un princešu filma, daudziem cilvēkiem bija grūti to saskatīt. Bet, kā saka, pārējais ir vēsture.»

Robertsa, kurai tolaik bija 21 gads, jau bija guvusi panākumus kino, tomēr, pateicoties lomai šajā romantiskajā komēdijā, viņa kļuva par superzvaigzni, kā arī tika pie «Oskara» nominācijas.

Ieskats filmā:

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

16.12.2017
Ienākt apollo.lv