Sāksies uzņemšana LU pamatstudiju un augstākā līmeņa studiju programmās

Apollo
0 komentāru

Pirmdien, 2.jūlijā, sāksies uzņemšana Latvijas Universitātes pamatstudiju un augstākā līmeņa studiju programmās 2012./2013.akadēmiskajam gadam, portālu «Apollo» informēja Latvijas Universitātes (LU) Preses centrs

Sāksies uzņemšana LU pamatstudiju un augstākā līmeņa studiju programmās

Foto: Publicitātes foto

No šī gada 2.jūlija līdz 17.jūlijam visiem studēt gribētājiem vienotajā valsts un pašvaldību portālā www.Latvija.lv būs iespēja pieteikties pamatstudijām 11 Latvijas augstskolās. Topošie studenti varēs pieteikties studijām Latvijas Universitātē, Rīgas Tehniskā universitātē, Latvijas Lauksaimniecības universitātē, Rīgas Starptautiskajā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolā, Banku augstskolā, Ventspils Augstskolā, Daugavpils Universitātē, Informācijas sistēmu menedžmenta augstskolā, Rēzeknes Augstskolā, Liepājas Universitātē un Vidzemes Augstskolā. Portālā www.Latvija.lv reflektanti varēs sekot līdzi pieteikšanās gaitai un uzzināt konkursa rezultātus.

No 10.jūlija līdz 17.jūlijam visiem topošajiem studentiem, arī tiem, kas pieteikušies elektroniski, norādītajos augstskolu uzņemšanas punktos jāuzrāda nepieciešamo dokumentu oriģināli un jāapstiprina pieteikums. Šajā laika posmā reflektanti varēs pieteikties studijām arī klātienē jebkurā no iesaistīto augstskolu uzņemšanas punktiem.

No 2.jūlija līdz 13.jūlijam Latvijas Universitātē notiks pieteikšanās augstākā līmeņa studijām. Pieteikties varēs līdz 13.jūlijam fakultātēs to noteiktajā laikā un norādītajā vietā.

Šonedēļ, no 25.jūlija līdz 29.jūnijam, notiek pieteikumu iesniegšana rezidentūras studijām. Savukārt pieteikšanās doktorantūras studijām notiks no 20.jūlija līdz 24.augustam.

Latvijas Universitātē 2012./2013. akadēmiskajam gadam uzņemšanai ir paredzētas vairāk nekā 2400 budžeta vietas.

Vairāk par studiju programmām un uzņemšanas prasībām Latvijas Universitātē uzzināsiet portālā www.gribustudet.lv, zvanot pa tālruni 67034444 vai rakstot e-pastu lu@lu.lv.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Receptes

Vairāk

Valūtu kursi

21.10.2017
Ienākt apollo.lv