Sākta grausta Gunāra Astras ielā piespiedu nojaukšana Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Portāla «Apollo» lasītājs Nauris Krūzkops informēja mūs, ka beidzot uzsākti grausta Gunāra Astras ielā 4 nojaukšanas darbi.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka nepabeigtās jaunbūves Rīgā, Gunāra Astras ielā 4, demontāžas darbi Rīgas domei izmaksās 18 643 latus, neieskaitot pievienotās vērtības nodokli (PVN).

Iepirkuma konkursā saņemti četri pieteikumi, no kuriem par labāko atzīts SIA «Monter» piedāvājums.

Iepriekš tika lēsts, ka grausta nojaukšana pašvaldībai varētu izmaksāt 60 000 līdz 70 000 latu. Kā ziņots, būves demontāža tiks veikta par Rīgas domes budžeta līdzekļiem, kurus pašvaldība, visticamāk, neatgūs, jo būves īpašuma tiesības ir neskaidras.

«Tā kā par šā īpašuma juridisko piederību vienlaicīgi notiek vairākas tiesvedības, grausta nojaukšanas darbu veicējam, demontējot nepabeigtās jaunbūves konstrukcijas, būs jāsaglabā pamati un cokolstāva ārsienas līdz esošajam zemes līmenim. Tāpat iepirkumā esam paredzējuši teritorijas ap būvlaukumu sakopšanu, pievedot un izlīdzinot augsnes virskārtu,» skaidroja Īpašuma departamenta direktors Oļegs Burovs.

Rīgas dome pērn 11.oktobrī apstiprināja lēmumu par būves Gunāra Astras ielā 4 piespiedu demontāžu. Ilgstoši pamestā jaunbūve ir bīstamā pirmsavārijas stāvoklī. Tās īpašniekam bija uzdots divu mēnešu laikā pēc lēmuma pieņemšanas un spēkā stāšanās izstrādāt nepieciešamo dokumentāciju un sākt būves demontāžas darbus, tomēr tas nav noticis, tāpēc būve tiks nojaukta piespiedu kārtā.

 

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
24

2017. gada 24. septembris

Vārda dienas

Agris, AgritaAgrits, Agrons, Steidzīte, Steiga

Valūtu kursi

24.09.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv