«Saktas» puķu tirgus rekonstrukcijai nepieciešams 891 tūkstotis latu

Apollo
0 komentāru

Lai gan iepriekš ziņots, ka «Saktas» puķu tirgus rekonstrukcijai būs nepieciešams vairāk nekā miljons latu, šobrīd pašvaldības aģentūra Rīgas dārzi un parki Mājokļu un Vides komitejā iesniegusi jaunu tāmi, kas liecina, ka izmaksas būs mazākas.

«Saktas» puķu tirgus rekonstrukcijai nepieciešams 891 tūkstotis latu

Foto: Evija Trifanova/LETA

«db.lv» ziņo, ka vispārējiem celtniecības darbiem būs vajadzīgi 470 000 latu, bet pārējā summa nepieciešama inženierkomunikāciju ierīkošanai un būvlaukuma sagatavošanai un uzturēšanai. Vislielākā summa paredzēta fasādes un starpsienu stikla konstrukciju izbūvei – 196 000 latu.  

Rīgas dome iepriekš jau uzdeva pārskatīt projekta izmaksas, jo tās tika gatavotas «treknajos gados».

Rīgas dārzu un parku direktors Agnis Kalnkaziņš jau pirms tāmes precizēšanas lēsa, ka summa varētu būt 700-800 tūkstoši latu. Lai gan bija paredzēts, ka tirgus jau šogad pārcelsies uz jaunajiem paviljoniem, visticamāk, tas nenotiks, raksta «db.lv».

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
25

2017. gada 25. novembris

Vārda dienas

Trīne, Katrīne, Katrīna, Kate, KadrijaKetija, Kete, Keta, Keitija, Ketrija, Ketrina, Ketrīna, Kēta, Kēte, Trīna, Keita, Kecija, Katriona, Jekaterīna, Katalīna, Katarina, Katarīna, Katažina, Katerina, Katerīna, Katija, Katiņa, Katra, Katre, Katri, Katrina, Katrine, Jekaterina

Valūtu kursi

25.11.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv