Sākts kriminālprocess par incidentu starp autovadītāju un fotoradara uzraugu

Apollo
0 komentāru

Saistībā ar otrdien no rīta Rīgā, Zolitūdes ielā, notikušo incidentu starp kādu autovadītāju un fotoradarus izvietojošā uzņēmuma «Vitronic Baltica» apsargu policijā ir sākts kriminālprocess.

Sākts kriminālprocess par incidentu starp autovadītāju un fotoradara uzraugu

Foto: Scanpix/Reuters

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes preses pārstāvis Toms Sadovskis aģentūrai LETA sacīja, ka process sākts pēc Krimināllikuma 20.nodaļas - par noziedzīgiem nodarījumiem pret vispārējo drošību un sabiedrisko kārtību.

Par minēto incidentu abas tajā iesaistītās puses sniedzot pretrunīgas liecības. Autovadītājs vakar aģentūrai LETA stāstīja, ka viņš Zolitūdes ielā vēlējies nofotografēt fotoradaru. Šīs ierīces apkalpojošais darbinieks pret to iebildis, sabojājot fotografētāja automašīnas spogulīti. Kad šoferis bija nolēmis doties prom, viņa automašīnai ceļu nobloķējusi fotoradaru apkalpojošās firmas apsardzes automašīna, un apsargi draudējuši ar ieroci. Viņi neļāvuši autovadītājam doties uz darbu, likuši sēdēt automašīnā un gaidīt policiju.

Par notikušo autovadītājs aģentūrai LETA ziņoja brīdī, kad tika gaidīta policija. Viņš pauda sašutumu par šādu apsargu rīcību, jo uzskata, ka nekādu pārkāpumu nebija izdarījis - vien vēlējies nofotografēt fotoradaru.

Turpretim «Vitronic Baltica» pārstāvis aģentūrai LETA vakar apgalvoja, ka minētais autovadītājs ar savu spēkratu mēģinājis uzbraukt fotoradaram. Tad uzņēmuma darbinieks mēģinājis iejaukties, taču šoferis izvilcis ieroci un draudējis, tādēļ arī izsaukta policija.

Sadovskis jau aģentūrai LETA apliecināja, ka policijā ir reģistrēts konflikts starp «Vitronic Baltica» un autovadītāju, taču patlaban policija vēl tikai skaidro notikušā apstākļus. Policijas pārstāvis apstiprināja, ka pie automašīnas vadītāja atrasts šaujamierocim līdzīgs priekšmets.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

26.09.2017
Ienākt apollo.lv