Sākusies Lielās Talkas 2017 plānošana Latvijā un Eiropā

Apollo
10 komentāri

No 22. februāra ikviens Latvijas iedzīvotājs var sākt pieteikt pamanītās piesārņotās vietas mājaslapā www.talkas.lv, kuras būtu nepieciešams sakopt šī gada Lielās Talkas laikā 22.aprīlī. Savukārt Latvijas diasporas organizācijas Eiropā no šodienas Eiropas Latviešu apvienībā (ELA) var pieteikt talkas savās mītnes zemēs, portālu «Apollo» informē Lielās Talkas mediju koordinatore Madara Laicāna.

Sākusies Lielās Talkas 2017 plānošana Latvijā un Eiropā

Foto: Publicitātes foto

Tie, kas pamanījuši vietas, kur ir nepieciešama sakopšana, tiek aicināti atzīmēt šo vietu un pievienot tās aprakstu mājaslapā www.talkas.lv sadaļā “Kartes – Piesārņoto vietu karte». Šie punkti kalpos kā norādes par vietām, kur akūti nepieciešams organizēt talkas, kuras varēs sākt pieteikt pēc mēneša.

«Aicinu ikvienu, kurš savās ikdienas gaitās vai brīvdienās pamana piesārņotas vietas nebūt vienaldzīgam un atzīmēt šīs vietas mūsu kartē. Savukārt talkot gribētāji šajā kartē var sākt meklēt vietas, kurām noderētu čaklas rokas pēc diviem mēnešiem – Lielās Talkas dienā 22.aprīlī. Papildus atgādinu, ka arī ikdienā iespējams ziņot Valsts Vides dienestam par piemēslotām vietām ar aplikācijas Vides SOS palīdzību,» norāda Lielās Talkas vadītāja Vita Jaunzeme.

Latvija jau šobrīd ir viena no aktīvākajām talkotājām pasaulē, tādējādi rādot priekšzīmi daudzām citām pasaules valstī, kurās apkārtnes kopīga sakopšana vēl ir jauna ideja. Šogad pirmo gadu latvieši organizēti talkos arī citviet Eiropā – dots starts arī konkrētu talku vietu pieteikšanai. Vairāk informācijas: www.ela.lv.

«Mēs aprūpēsim Latvijai un latviešiem svarīgas vietas Eiropā un aicināsim arī citus savu mītnes zemju iedzīvotājus ķerties pie grābekļiem, lai kopīgi veidotu tādu Eiropu, kuras saimē Latvija var lepni iesoļot savā otrajā simtgadē. Eiropas Latviešu apvienība ir gandarīta par partnerību ar Lielas Talkas kustību, un kopīgi atbalstīsim visus latviešus Eiropā, kas vēlas tās ietvaros ļauties pavasara tīrīšanas un sakopšanas garām,» stāsta ELA prezidija locekle Elīna Pinto.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Receptes

Vairāk

Valūtu kursi

21.11.2017
Ienākt apollo.lv