Sākusies pieteikšanās bezmaksas studijām Dānijā

Apollo
0 komentāru

Šonedēļ Dānijas Izglītības ministrija savā mājas lapā publicējusi jauno 2010.gada oficālo KOT pieteikuma formu studijām Dānijā, portālu «Apollo» informēja Diāna Dubrovska, «Minule» pārstāve Latvijā.

Ikvienam Latvijas pilsonim ir iespējama pieteikties uz bezmaksas 1.līmeņa profesionālo augstāko izglītību un bakalaura programmām Dānijas izglītības institūcijās. Lai iestātos nepieciešams aizpildīt KOT pieteikumu un iesniegt nepieciešamos dokumentus.

KOT pieteikuma forma ļauj pieteikties uz vairākām programmām un sarindot tās pēc prioritātēm. Organizācija Minule, kas konsultē par studijām ārvalstīs, iesaka izvēlēties ne vairāk kā divas programmas, jo Dānijas institūcijas izskata pieteikumus, kur konkrētā skola ir viena no pirmajām divām prioritātēm. Dānijā angļu valodā var studēt mārketingu, tūrismu, datorzinātnes, multimedijus, inženierzinātnes un daudzas citas programmas.

Pieteikšanās termiņš ir 15.marts. Pieteikuma anketu var lejuplādēt Dānijas Izglītības ministrijas izveidotajā mājas lapā http://www.optagelse.dk (izvēlēties angļu valodu) vai saņemt un aizpildīt Minule jaunatvērtajā birojā Brīvības ielā 37, 4.stāvā.

Minule ir starptautiska organizācija (iepriekš - Hakes International), kas jau vairākus gadus konsultē par studijām ārvalstīs un palīdz iestāšanās procesā. Organizācija piedāvā iegūt starptautisku augstāko izglītību gan bez maksas, gan par pieņemamu cenu sadarbības universitātēs, kā arī jebkurā personas izvēlētajā augstākās izglītības iestādē pasaulē.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Receptes

Vairāk

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv