Sākusies pieteikšanās festivālam «Sintētiskā sircapziņa 2008»

Apollo
0 komentāru

Biedrība «Melnais piens» izsludinājusi pieteikšanos 5. Latvijas elektroniskās mūzikas festivālam «Sintētiskā sircapziņa 2008», kas norisināsies 18. un 19. jūlijā Madonas pilsētas estrādē. Festivāla mērķis ir popularizēt un attīstīt elektronisko mūziku Latvijā.

Sākusies pieteikšanās festivālam «Sintētiskā sircapziņa 2008»

Festivāla organizatori aicina pieteikties dīdžejus, dīdžeju apvienības, kā arī dzīvās elektroniskās mūzikas māksliniekus un grupas, kas jebkādā formā un veidā darbojas ar citu un/vai savas elektroniskās mūzikas atskaņošanu un/vai veidošanu.

Lai pieteiktos dalībai festivālā, interesentam jāapmeklē biedrības «Melnais piens» mājas lapa http://www.melnaispiens.lv, kurā atrodama sīkāka informācija par pieteikšanos festivālam. Pieteikšanās beigu termiņš ir 2008. gada 1. aprīlis.

Par godu festivāla piecu gadu pastāvēšanai, pasākumā mūzika skanēs uz piecām skatuvēm. Galvenā skatuve tiks veltīta elektroniskās deju mūzikas stiliem, savukārt pārējās četrās skatuvēs būs iespējams baudīt dažādus elektroniskās mūzikas žanrus no chill-out līdz hardcore, lai ikvienam e-mūzikas cienītājam būtu iespējams atrast un dzirdēt tieši viņam patīkamas skaņu kompozīcijas. Īpaši akcentējama skatuve, kur uzstāsies tikai daiļā dzimuma dīdžeji.

Festivālā «Sintētiskā sircapziņa 2008» paredzētas arī citas mūsdienīgas kultūras formas: filmas, netradicionālie teātri, bilžu un gleznu izstādes, videoprojekcijas u. c. Tiem apmeklētājiem, kas vēlēsies, būs pieejama bezmaksas telšu pilsētiņa un autostāvvieta, kā arī būs iespējams iegādāties dažādus dzērienus un ēdienus.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

23.10.2017
Ienākt apollo.lv