Salaulājies Latvijas Nacionālā teātra aktieris Ivars Puga Attēlu galerija

Apollo
57 komentāri

Četrus mēnešus pēc dēla Bernharda dzimšanas 57 gadus vecais Latvijas Nacionālā teātra aktieris Ivars Puga pieņēmis spontānu lēmumu salaulāties ar sava bērna māti Ditu Ulmani (36) – viņa tagad pieņēmusi jaunā vīra uzvārdu.

Pāris laulību reģistrēja Rīgas Dzimtsarakstu nodaļā, kā lieciniekus izvēloties draugu un kolēģi Uldi Dumpi ar kundzi Dainu, kuri ir precējušies jau kopumā 52 gadus.

«Šobrīd pārliecinos, ka viss ir kārtībā, un ticu, ka notiks tā, kā tam jānotiek. Pats brīnos, jo manis izdomātais bija atšķirīgs no tā, kādu tagad realitāti piedzīvoju. Ir neticama stabilitātes izjūta, piederīgums - tā, ka būtu «pie vietas». Forši! Tīri intuitīvi jutu, ka bērns pieprasa, lai mēs kļūtu par vienotu ģimeni - ar vienu uzvārdu. Pēc apprecēšanās jūtamies vēl tuvāki viens otram,» žurnālam «Kas Jauns» pastāstīja Puga.

Pāris medusmēnesī izlēma nedoties uz ārzemēm, bet gan tā vietā pavadīt nedēļu Mazirbē pie jūras. «Ir citas prioritātes, citāds noskaņojums. Bet emocionāli lielākais gandarījums, protams, ir mazais. Principā man savos gados būtu piestāvējis tupēt uz mūrīša vai makšķerēt, vai garāžā sēdēt ar večiem, alu dzerot, bet izrādās, ka ir iespējams arī cits scenārijs. Un tas ir daudzreiz labāks par iepriekšminēto.

Laukos katru dienu jūrā dzīvojos ar puiku. Nu jau Bernhards ir liels čalis. Puisis tētim uz rokām izbaudīja jūru - gan peldējās, gan sita ar kājām pa ūdeni. Krastā dzīvojāmies pa segu, jo mazais smiltis, protams, bāza mutē. Bet es par to stipri nesatraucos - nekā bīstama jau smiltiņās nav. Arī vistas ēd smiltis un akmentiņus,» izdevumam atklāj tēvs.

Ivars ar Ditu iepazinās pirms četriem gadiem Nacionālajā teātrī, kur viņa strādā par grima mākslinieci. Tolaik aktieris jau bija pašķīries no dzīvesbiedrenes Daces Bonātes. 

No iepriekšējās laulības viņam ir divi pieauguši bērni, savukārt Ditai ir 12 gadus veca meita no iepriekšējām attiecībām. 

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

17.12.2017
Ienākt apollo.lv