Samanta Tīna ieraksta duetu ar Niku Matvejevu

Apollo
0 komentāru

Spilgtā un daudzsološā LNT šī brīža aktuālā muzikālā šova dalībniece Samanta Tīna (Samanta Poļakova) no Tukuma ir studijā ierakstījusi duetu ar pazīstamo dziedātāju Niku Matvejevu.

Samanta Tīna ieraksta duetu ar Niku Matvejevu

Publicitātes foto.

Dziesmas «Ar cerību un sirdi drošu» mūzikas autors ir pats Niks, bet dziesmas teksta pamatā ir Aleksandra Puškina dzejolis, kuru atdzejojis dzejnieks Jūlijs Vanags. Dziesma skan gan latviešu, gan krievu valodās. Tieši tāpat, ka abi šie dziedātāji to izpildīja TV šovā.

Ieraksts notika Nika Matvejeva ierakstu studijā un bez paša komponista, dziesmas ierakstā piedalījās un ģitāras partijas ierakstīja Jānis Bukovskis no «Latvian Blues Band».

Dziesma tikai pāris dienas pēc nokļūšanas publiskā apritē ir ierindojusies populārā portāla Draugiem.lv pirmajā pozīcijā, kur tā sīvi konkurē ar pārējiem šova dalībnieku singliem.

Samanta Tīna: «Laime ir augstākais dzīves punkts, ko nekad nevar uzminēt, kad tas īsti ir sasniegts, bet var apzināties tikai tad, kad esi to jau pazaudējis…»

Arī šī dziesma ir no LNT šova kopīgā dalībnieku dziesmu albuma, kurš dienasgaismu ieraudzīs jau šo svētdien un būs pieejams visiem, kas apmeklēs svētdienas koncertu klātienē. Savukārt, ikviens, kurš vēlas jau tagad savā īpašumā iegūt visas jaunās dziesmas, var doties uz portālu «Doremi.lv».

«…Liek liktenis mums kopā stāt
Zūd drosme,
izmisums dzen bojā
Bet ātri paies ļaunais laiks
Un atkal atplauks,
Un atkal atplauks,
Un atkal laimes vaigs…»

(A.Puškins)

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

21.11.2017
Ienākt apollo.lv