Samoilovs/Sorokins Londonā sāk ar uzvaru Pozitīvi

Apollo
81 komentārs

Latvijas pludmales volejbola duets Aleksandrs Samoilovs/Ruslans Sorokins šodien uzsāka dalību Londonas olimpiskajās spēlēs.

Samoilovs/Sorokins Londonā sāk ar uzvaru

Foto: FIVB

Latvijas duets, kurš izlikts ar 16. numuru, D apakšgrupas pirmajā mačā tikās ar pasaules ranga 9. stiprāko pāri no Polijas - Gregoršu Fijaleku un Mariušu Prudelu un izcīnīja uzvaru ar 2-1 (12:21, 21:15, 15:12).

Pirmajā setā latvieši izvirzījās vadībā ar 2:0, vēlāk arī 5:3, bet poļi panāca izlīdzinājumu un pārņēma vadību. Turpinājumā Polijas pāris palielināja pārsvaru līdz sešiem punktiem, vēlāk arī līdz desmit (16:6), bet visā setā bija pārāki ar 21:12.

Otro setu sekmīgi iesāka latvieši, panākot 4:1. Samoilovs/Sorokins sakārtoja uzbrukumu un poļiem radās grūtības tikt galā ar mūsējo gremdēm, kas latviešiem deva pārsvaru 6:2. Vairākās epizodēs latvieši lieliski nospēlēja aizsardzībā un turpināja saglabāt vadību - 10:4, 12:5, 14:7, 17:9, bet sets noslēdzās ar 21:15 Latvijas labā.  

Trešais sets ritēja līdzīgi, līdz latvieši pārņēma iniciatīvu un izvirzījās vadībā ar pāris punktiem. Pie rezultāta 6:3 Polijas sportisti ņēma pārtraukumu, taču tas nelīdzēja. Spēles turpinājumā latvieši saglabāja trīs - četru punktu pārsvaru un izšķirošo setu uzvarēja ar 15:12.

Otrā cīņa Samoilovam/Sorokinam paredzēta pirmdien, kad pretiniekos būs ar 21. numuru izliktie Grants Goldšmids/Frīdoms Čiva no Dienvidāfrikas Republikas (DĀR), bet grupas pēdējo cīņu latvieši aizvadīs trešdien, kad spēkosies ar amerikāņiem Džeikobu Gibu un Šonu Rozentālu, kuri izlikti ar ceturto numuru.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

Ienākt apollo.lv