Samoilovs/Sorokins zaudē Pasaules tūres posma finālā Norvēģijā

Pasaules tūres posma finālmačā Norvēģijas pilsētā Kristiānsandā Latvijas pludmales volejbolisti Aleksandrs Samoilovs/Ruslans Sorokins pirmajā setā zaudējuši krievu duetam Dmitrijam Barsukam/Igoram Kolodinskim.

Aleksandrs Samoilovs & Ruslans Sorokins

Latvijas pludmales volejbolisti Aleksandrs Samoilovs/Ruslans Sorokins Pasaules tūres posma finālmačā zaudēja krieviem Dmitrijam Barsukam/Igoram Kolodinskim.

Samoilovs/Sorokins plosās Norvēģijā

Pirmais sets iesākās līdzīgā cīņā, taču turpinājumā Krievijas bīčvolejbolisti spēja izvirzīties vadībā vispirms ar trīs punktu pārsvaru (6:9), bet pēc tam pat ar pieciem punktiem (10:15). Pārsteigumi pirmajā setā nenotika un Barsuks/Kolodinskis nosargāja pārliecinošu uzvaru (21:13).

Otrā seta sākums bija kā turpinājums neveiksmīgajam pirmajam setam un latvieši ļoti ātri nonāca iedzinējos ar 1:5. Tomēr Samoilovs/Sorokins parādīja raksturu un pakāpeniski samazināja pretinieku pārsvaru, līdz seta vidū Latvijas bīčvolejbolistiem izdevās panākt neizšķirtu 11:11. Turpinājumā rezultāts auga punkts punktā, taču pie 15:15 četrus punktus pēc kārtas guva Barsuks/Kolodinskis, tādejādi veicot izšķirošo izrāvienu šajā setā un uzvarot ar 21:16.

Samoilovs/Sorokins ar Barsuku/Kolodinski jau bija tikušies šajā turnīrā, kad arī otrajā kārtā latviešu duets atzina Krievijas pludmales volejbolistu pārākumu ar 1-2 (21:16, 16:21 un 13:15).

Jāpiebilst, ka par otro vietu Kristiānsandas posmā Samoilovs/Sorokins nopelnīja 540 reitinga punktus un 21 000 ASV dolāru, bet uzvarētāji Barsuks/Kolodinskis saņēma 600 reitinga punktus un čeku par 30 000 ASV dolāru.

Šodien pusfināla cīņā Samoilovs/Sorokins ar 2-1 (21:18, 17:21 un 17:15) uzvarēja turnīra galvenos favorītus brazīliešus Hārliju/Alisonu.

Hārlijs/Alisons turnīrā izcīnīja trešo vietu, mazajā finālā ar 2-1 (21:18, 15:21 un 15:8) apspēlējot Francijas duetu Kevinu Sē/Endiju Sē.