«Sanctimony» prezentēs jauno albumu

Apollo
0 komentāru

4. jūnijā Valmieras rokfestivālā grupa «Sanctimony» prezentēs jauno albumu «Devil and Men». Jaunais albums tiks izdots jūnija sākumā «Platforma Records» paspārnē.

Albumā «Devil and Men» būs 12 dziesmas, no tām desmit «Sanctimony» un divas kaverversijas, kā arī dziesmas «Sounds» videoklips. Albumā iekļautas tādas grupas dziesmas kā «Devil And Men», kas «Radio SWH Rock» vairāku mēnešu garumā neatstāja TOP 20 pirmo piecnieku, kā arī pašreiz radio dzirdamie singli «Lover» un «Sounds».

Albums ierakstīts «Sound Division Studio» un miksēts «MC Studio».

«Devil and Men» ir pirmais grupas albums, kas ierakstīts pēc grupas spēlēšanas stila maiņas 2002. gadā, kad grupa nolēma atteikties no astoņu gadu garumā spēlētā death metal un pievērsties pašu iemīļotajam death’n’roll.

Pēdējo divu gadu laikā «Sanctimony» aktīvi koncertējusi Baltijas valstīs, iesildot tādas pasaulē zināmas grupas kā roka veterānus «Whitesnake», smagā metāla leģendas «Dismember» un «Entombed».

Maija beigās atvērta arī jauna grupas mājas lapa, kurā ievietotas grupas fotogrāfijas, dziesmu audio faili un videoklipi, kā arī izveidota diskusiju sadaļa.

«Sanctimony» prezentēs jauno albumu

Foto: Reklāmas foto

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

22.10.2017
Ienākt apollo.lv