Saņemti 47 projektu pieteikumi daudzdzīvokļu māju siltināšanai

Apollo
0 komentāru

Būvniecības, enerģētikas un mājokļu valsts aģentūra līdz 21. jūlijam Eiropas Savienības struktūrfondu aktivitātē «Daudzdzīvokļu māju siltumnoturības uzlabošanas pasākumi» kopumā saņēmusi 47 projektu pieteikumus, no kuriem 17 iesniegti trešās atlases kārtas laikā.

Saņemti 47 projektu pieteikumi daudzdzīvokļu māju siltināšanai

Foto: AFI

Trešajā kārtā visvairāk projektu pieteikumu saņemts no Vidzemes reģiona (6). No Rīgas reģiona saņemti pieci pieteikumi, pa diviem no Zemgales, Kurzemes un Latgales reģiona.

Kopumā aģentūra saņēmusi 47 projektu pieteikumus daudzdzīvokļu dzīvojamo māju siltināšanai, no kuriem 16, kas tika iesniegti pirmajā atlases kārtā, jau apstiprināti. Kopumā visvairāk projektu pieteikumi saņemts no Vidzemes (16) un Rīgas (13) reģioniem.

Par aktivitāti

Aktivitātes mērķis ir paaugstināt daudzdzīvokļu dzīvojamo māju energoefektivitāti, lai nodrošinātu dzīvojamā fonda ilgtspēju un energoresursu efektīvu izmantošanu. Kopējais aktivitātes ietvaros pieejamais publiskais finansējums ir 16 634 764,16 lati. Sīkāku informāciju par aktivitāti var atrast internetā: http://esfondi.bema.lv.lv

17. jūlijā sākās projektu pieteikumu pieņemšanas ceturtās atlases kārtas aktivitātei. Tā ilgs līdz 17. augustam (ieskaitot). 

Aģentūra atgādina, ka projektu iesniegumi jāiesniedz Būvniecības, enerģētikas un mājokļu valsts aģentūrā, Mucenieku ielā 3, 201. kabinetā, Rīgā (personīgi darba dienās no plkst. 8.30 līdz 17.00 vai pa pastu, kā arī sūtot uz elektroniskā pasta adresi: bema@bema.gov.lv, elektroniska dokumenta formā parakstītu ar drošu elektronisko parakstu un apliecinātu laika zīmogu).

Kontaktinformācija: Signe Kajaka, Eiropas Savienības struktūrfondu ieviešanas departamenta Projektu ieviešanas nodaļas vecākā konsultante (tālr. 67041956,
e-pasts: Signe.Kajaka@bema.gov.lv, fakss 67041911).

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
20

2017. gada 20. oktobris

Vārda dienas

Leonīda, LeonīdsLeonida, Leonide, Leonids, Leonita, Pelageja

Valūtu kursi

20.10.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv