Sanremo par viltotu karšu lietošanu apcietināti divi Latvijas pilsoņi

Apollo
0 komentāru

Itālijas pilsētā Sanremo apcietināti divi Latvijas pilsoņi, kuri norēķiniem izmantojuši viltotas kredītkartes, raksta vietējais laikraksts «Riviera24».

Sanremo par viltotu karšu lietošanu apcietināti divi Latvijas pilsoņi

Foto: Reuters/Scanpix

Kopumā aizturēti trīs cilvēki, no kuriem trešais ir Krievijas pilsonis. Trīs imigranti, kuri stāstīja, ka dzīvojot Nicā, tika aizturēti kādā parfimērijas veikalā «La Gardenia», jo mēģinājuši par iegādātajām smaržām un kosmētiku maksāt ar vienu no kartēm.

Veikala pārdevēja izsaukusi tiesībsargājošās institūcijas, jo viņai radās aizdomas par kartes īpašnieku, kad viens no vīriešiem nevarēja uzrādīt personu apliecinošu dokumentu.

Policija atklāja, ka triju draugu - Konstantīna Matvijenko, Andreja Lobanova un Konstantīna Maslova - īpašumā ir 16 kredītkartes. 12 no kartēm it kā piederēja vienam īpašniekam, bet pārējās četras - citam. Policija triju vīriešu īpašumā arī atrada kartēm atbilstošos dokumentus.

No trim vīriešiem tika atsavinātas smaržas aptuveni 600 eiro (421,68 latu) vērtībā un «Nokia» mobilais telefons, kura vērtība ir aptuveni tāda pati.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

17.11.2017
Ienākt apollo.lv