Saramotinam 11. vieta Austrijas velobrauciena trešajā posmā

Latvijas riteņbraucējs Aleksejs Saramotins otrdien izcīnīja augsto 11. vietu Austrijas daudzdienu velobrauciena «Osterreich Rundfahrt» (UCI kat.2.HC) trešajā posmā.

119,7 kilometrus garajā posmā lielākā daļa sportistu finišēja vienā grupā un peletona galvgalī bija arī Latvijas pārstāvis Saramotins no «IAM Cycling» komandas.

Pie uzvaras posmā tika slavenais norvēģis Tūrs Hūshovds (BMC), bet Saramotinam fiksēts tāds pat laiks kā uzvarētājam.

Visos trijos aizvadītajos posmos Saramotins ierindojies otrajā desmitā un kopvērtējumā viņš saglabāja 20. pozīciju, no līdera Kevina Sēldrajersa («Astana»), kurš uzvarēja pirmajos divos posmos, atpaliekot par piecām minūtēm un 34 sekundēm.

Velomaratons «Osterreich Rundfahrt» kopumā norisināsies astoņos posmos un noslēgsies svētdien.

Sacensības tiek rīkotas jau kopš 1949. gada un ilgu laiku tajās pārsvarā piedalījās amatieri, bet kopš 1996.gada «Osterreich Rundfahrt» ir profesionāļu velomaratons.

Kā ziņots, Saramotins Jāņu laikā kļuva par Latvijas čempionu grupas braucienā, kas viņam šajā distancē bija jau sestais tituls.