Saramotins triumfē «Designa Grand Prix» velobraucienā

Apollo
0 komentāru

Latvijas riteņbraucējs Aleksejs Saramotins, kurš pārstāv «Team Designa Kokken» vienību, otrdien izcīnīja uzvaru «Designa Grand Prix» velobraucienā, apsteidzot slaveno dāņu riteņbraucēju Mihaelu Rasmusenu, kuram šīs bija pirmās nopietnās sacīkstes pēc divu gadu diskvalifikācijas izciešanas.

Saramotins triumfē «Designa Grand Prix» velobraucienā

Foto: Publicitātes foto

57 kilometrus garo distanci Saramotins veica stundā, 19 minūtēs un astoņās sekundēs, otrās vietas ieguvēju Rasmusenu apsteidzot par vienu minūti un vienu sekundi. Pavisam velobraucienā piedalījās 20 sportisti.

Jau ziņots, ka 2007.gada «Tour de France» velobraucienā Rasmusens atradās pārliecinošā līderpozīcijā, tomēr tika izslēgts no sacensībām pēc tam, kad atklājās, ka mēnesi agrāk viņš melojis par savu atrašanās vietu treniņu laikā.

Kaut gan pats sportists apgalvoja, ka aizliegtās vielas nekad nav lietojis, un to klātbūtne viņa organismā nav tikusi konstatēta, tomēr Monako Riteņbraukšanas federācija (FMC) piesprieda Rasmusenam divu gadu diskvalifikāciju, kura beidzās šī gada 25.jūlijā. Savukārt Dānijas Riteņbraukšanas savienība izslēdza Rasmusenu arī no Dānijas izlases, tādējādi liedzot viņam piedalīties pasaules čempionātos un olimpiskajās spēlēs.

 

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv