Sarkozī atkal kļuvis par apsmieklu internetā

Apollo
0 komentāru

Francijas prezidents Nikolā Sarkozī kārtējo reizi kļuvis par apsmiekla objektu internetā. Ievadot interneta meklētājā vārdus «trou du cul» (franču val. - muļķis, pakaļa), kā viens no pirmajiem meklēšanas rezultātiem tiek piedāvāts Sarkozī profils populārajā sociālajā tīmeklī «Facebook».

Sarkozī atkal kļuvis par apsmieklu internetā

Foto: ekrānuzņēmums

«Jokā» vainojamas daudzu interneta meistaru un parasto interneta lietotāju aktivitātes. Pirmie izmantojuši frāzi «trou du cul», lai tā interneta lietotājus novestu pie Sarkozī profila «Facebook», otrie «Google» meklētājā ievadījuši minētos vārdus un no visiem atlasītajiem rezultātiem izvēlējušies vajadzīgo.

Savukārt meklētājsistēma, kas analizē pieprasījumu skaitu un meklēšanas rezultātus, automātiski Francijas prezidenta profilu pacēlusi pirmajās vietās.

«Google» pārstāvji, komentējot notikušo, atzinuši, ka ar šādu praksi, kas saucas «Google bombing», jokdari internetā var izstrādāt visneiedomājamākās lietas.

Šis ir jau otrais gadījums, kad Sarkozī kļūst par apsmieklu internetā - 2009. gadā viņa pirmsvēlēsanu vietne www.sarkozy.fr atklājās, interneta meklētājā ievadot vārdus «trou du cul du web».

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

19.10.2017
Ienākt apollo.lv