Saruna par greznajiem kurzemnieču lakatiem

Apollo
0 komentāru

20.novembrī plkst.17 Liepājas muzejā, Kūrmājas prospektā 16/18, Kurzemes tautastērpu informācijas centrā ikviens interesents aicināts uz sarunu par etnogrāfiskajiem Kurzemes sievu lakatiem, informēja  Lia Ģibiete, Kurzemes tautastērpu informācijas centra vadītāja.

Saruna par greznajiem kurzemnieču lakatiem

Foto: Evija Trifanova/LETA

Par savu skatījumu uz pašu austajiem un pirktajiem Kurzemes sievu lakatiem dažādos vēstures laikos, pielietojumu un izvēli stāstīs Lia Ģibiete. Pieredzē dalīsies audējas Agra Vaitkusa un Ilze Škuberte. Sarunas neklātienes dalībniece ar saviem austajiem lakatiem būs tekstilmāksliniece Daina Galakrodzeniece.

No 20. novembra līdz 6.decembrim Kurzemes tautastērpu informācijas centrā Liepājas muzeja ratnīcā būs skatāma Kurzemes krāšņo sievu lakatu ekspresizstāde. Izstādē būs aplūkojamas senās galvassegas no Liepājas muzeja krājumiem, dažādu lakatu pielietošanas iespējas, mūsdienu materiāli un jaunas idejas.

Uz sarunām par lakatiem aicināti un īpaši gaidīti interesenti ar līdzpaņemtiem saviem lakatiem – seniem un ne tik seniem, saglabātiem vai iegādātiem dažādos laikos.

Vēlama iepriekšēja pieteikšanās pa t. nr. 29144694 vai 63422604.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Receptes

Vairāk

Valūtu kursi

13.12.2017
Ienākt apollo.lv