«Saskaņa» oficiāli reģistrēta, dibināšanas kongress tikai aprīlī

Apollo
0 komentāru

Pirms nedēļas, 10. februārī, ir oficiāli dibināta Tautas saskaņas partijas, «Jaunā centra» un Sociāldemokrātiskās partijas kopīgi veidotā partija «Saskaņa», taču tās dibināšanas kongress notiks 24. aprīlī, vēsta «Diena».

«Tā būs trīs partiju bērēšanas diena un jaunas partijas pieteikšanās svētki,» par jauno partiju «Saskaņa» saka politiķis Jānis Urbanovičs.

«Tā būs trīs partiju bērēšanas diena un jaunas partijas pieteikšanās svētki,» par jauno partiju «Saskaņa» saka politiķis Jānis Urbanovičs.

Foto: Ieva Čīka/LETA

Partijas priekšsēdētājs Jānis Urbanovičs laikrakstu informējis, ka apvienība «Saskaņas centrs», kurā vēl būs tagadējie sabiedrotie Latvijas Sociālistiskā partija un Daugavpils pilsētas partija, turpinās pastāvēt un arī Saeimas vēlēšanās šis politiskais spēks vēl startēs zem «Saskaņas centra» karoga.

Lai gan juridiski visas trīs partijas jau ir apvienojušās, par īsto tās dibināšanas brīdi varēšot uzskatīt kongresu aprīlī, līdz kuram notiks visu triju partiju biedru pārreģistrācija, skaidro Urbanovičs.

«Tā būs trīs partiju bērēšanas diena un jaunas partijas pieteikšanās svētki,» piebilst politiķis.

Laikraksts atgādina, ka «Saskaņas centrs» jau vairākus gadus ir sabiedrības domu aptaujas līderis un pretendē uz uzvaru vēlēšanās. Bet Sergeja Dolgopolova vadīto «Jauno centru» savulaik izveidoja no Tautas saskaņas partijas aizgājušie biedri, kas atkal apvienojušies vienā partijā. Savukārt Sociāldemokrātisko partiju veido daļa no Egila Baldzēna domubiedriem, kas pameta Latvijas sociāldemokrātisko strādnieku partiju.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

20.11.2017
Ienākt apollo.lv