Satiksmes ierobežojumi Krievijas Federācijas vicepremjerministres vizītes laikā

Apollo
8 komentāri

Sakarā ar Krievijas Federācijas vicepremjerministres Olgas Golodecas darba vizīti 5.jūlijā no plkst. 7.00 līdz plkst.17.00 tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana (izņemot operatīvo transportu, diplomātiskā korpusa transportlīdzekļus un transportlīdzekļus ar speciālām caurlaidēm) Elizabetes ielas labajā pusē, posmā no Brīvības bulvāra līdz Tērbatas ielai un pie Augstākās tiesas ēkas ieejas. Nepieciešamības gadījumā atstātie transportlīdzekļi tiks pārvietoti uz tuvāko stāvēšanai atļauto vietu.

5.jūlijā no plkst. 16.00 līdz plkst. 17.00 nepieciešamības gadījumā tiks ierobežota vai slēgta transportlīdzekļu satiksme (izņemot operatīvo transportu, diplomātiskā korpusa transportlīdzekļus un Drošības policijas transportlīdzekļus) un gājēju kustība Elizabetes ielā, posmā no Brīvības bulvāra līdz Tērbatas ielai.

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvalde nodrošinās delegācijas pārstāvju autotransporta kolonnas piebraukšanu pie apmeklējamiem objektiem un nodrošinās ceļu satiksmes drošību, un sabiedrisko kārtību pasākumu norises vietās norādītajā laikā, kā arī nepieciešamības gadījumā regulēs vai ierobežos transportlīdzekļu satiksmi un gājēju pārvietošanos saskaņā ar Drošības policijas norādījumiem.


Skatīt Satiksmes ierobežojumi lielākā kartē.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Komentētākie raksti

Satiksmes ierobežojumi

Vairāk

Valūtu kursi

25.11.2017
Ienākt apollo.lv