Satiksmes ierobežojumi Somijas prezidentes vizītes laikā

Apollo
0 komentāru

Sakarā ar Somijas prezidentes Tarjas Halonenas valsts vizīti Latvijas Republikā Rīgā 7. un 8. jūnijā gaidāmi satiksmes ierobežojumi, informē Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa.

Satiksmes ierobežojumi Somijas prezidentes vizītes laikā

Foto: Lita Krone/LETA

Tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana (izņemot operatīvo transportu, diplomātiskā korpusa transportlīdzekļus, Nacionālo bruņoto spēku Militārās policijas transportlīdzekļus un transportlīdzekļus ar speciālām caurlaidēm, kuras izsniegusi Militārā policija), kā arī nepieciešamības gadījumā atstātie transportlīdzekļi tiks pārvietoti uz tuvāko atļauto vietu:

7. jūnijā no plkst. 7.00 līdz 11.15:
- Pils laukumā;
- Poļu gātes abās pusēs.
7. jūnijā no plkst. 7.00 līdz 23.00:
Kuģu ielas abās pusēs, posmā no Trijādības ielas līdz Akmens tiltam.
8. jūnijā no plkst. 7.00 līdz 16.30:
Kuģu ielas abās pusēs, posmā no Trijādības ielas līdz Akmens tiltam.

7. jūnijā no plkst. 10.50 līdz 11.15 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme (izņemot operatīvo transportu, diplomātiskā korpusa transportlīdzekļus un Nacionālo bruņoto spēku Militārās policijas transportlīdzekļus):
- Pils laukumā;
- Pils laukuma ielas posmā no Muitas ielas līdz Citadeles ielai.
Nepieciešamības gadījumā tiks ierobežota gājēju kustība:
- 7. jūnijā no plkst. 12.30 līdz 13.15 laukumā pie Brīvības pieminekļa;
- 7. jūnijā no plkst. 16.30 līdz 17.00 un no plkst. 18.30 līdz 22.00 Rātslaukumā.

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvalde 7. un 8. jūnijā sadarbībā ar Rīgas pašvaldības policiju un Nacionālo bruņoto spēku Militāro policiju nodrošinās Somijas prezidentes delegācijas pārstāvju autotransporta kolonnas piebraukšanu pie apmeklējamiem objektiem, kā arī nepieciešamības gadījumā ierobežos vai slēgs transportlīdzekļu satiksmi trīs minūtes pirms Somijas prezidentes delegācijas transportlīdzekļu kolonnas braukšanas sākuma noteiktajā maršruta posmā.

Nacionālo bruņoto spēku Militārā policija 7. jūnijā no plkst. 11.45 līdz 13.15 kontrolēs un nepieciešamības gadījumā aizliegs ūdens transportlīdzekļu satiksmi Pilsētas kanāla posmā no Krišjāņa Barona ielas tilta līdz gājēju tiltam pie Bastejkalna.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Komentētākie raksti

Satiksmes ierobežojumi

Vairāk

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv