Satrakojies Valgas slimnīcas psihiatriskās nodaļas pacients savainojis 12 cilvēkus

Apollo
77 komentāri

Svētdienas vakarā Valgas slimnīcā psihiatriskās nodaļas pacients uzbrucis cilvēkiem. Pacienta uzbrukumā cietuši 12 cilvēki, vēsta Igaunijas portāls «Postimees». 

Ilustratīvs foto

Ilustratīvs foto

Foto: Felipe Sepúlveda R., CC BY-NC 2.0

Slimnīcas izolatorā esošais pacients uzbruka slimnīcas darbiniekiem starp plkst. 22 un 23. Uzbrukumā cieta 12 cilvēki, kuriem nekavējoties sniegta palīdzība. Pēc dežūras beigām darbinieki devušies mājup. 

Policijai izdevies nomierināt pacientu, un viņš nogādāts Tartu universitātes psihiatriskajā nodaļā. 

Slimnīcās vadītājs Mareks Sērs atklājis, ka starp cietušajiem ir arī slimnīcas pacienti, kuri guvuši galvas traumas un nobrāzumus. Cietušā pacienta meita izdevumam «Valgamaalane» precizēja, ka starp traumētajiem ir seši slimnīcas darbinieki, pieci pacienti un viens policists. Uzbrukums notika slimnīcas trešajā stāvā. 

Valgas slimnīca izteikusi nožēlu par notikušo. Slimnīcas vadība pateikusies darbiniekiem un policijai, kuri ar savu drosmīgo rīcību ātri pārņēmuši kontroli pār situāciju. Incidentu izmeklē policija. 

«Pašlaik situācija policijā un slimnīcā ir mierīga, nevienam briesmas nedraud. Slimnīcā turpinās darbs kā parasti,» teica Sērs. 

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv