Saulieša Minskas «Dinamo» pārspēj Manheimas «Adler»

Špenglera kausa izcīņas spēlē latviešu hokejista Kaspara Saulieša pārstāvētā Minskas «Dinamo» komanda ar 2:1 pieveica Vācijas klubu Manhaimas «Adler».

Mača 32. minūtē rezultātu atklāja «Dinamo» uzbrucējs Sergejs Varlamovs, tomēr trešā perioda 7. minūtē Ronijs Ārends panāca izlīdzinājumu. Jau pēc divām minūtēm «minskieši» atkal izvirzījās vadībā, kad precīzs metiens padevās Jevgeņijam Koviršinam, bet mača turpinājumā «Dinamo» prata nosargāt uzvaru.

Saulietis šajā mačā atkal spēlēja otrajā maiņā kopā ar somu Ville Peltonenu un kanādieti Džefu Pletu, bet trešā perioda 13. minūtē latviešu uzbrucējs nopelnīja divu minūšu noraidījumu.

Pirmajā turnīra mačā «Dinamo» hokejisti sestdien ar 2:3 piekāpās mājiniekiem, Šveices komandai «HC Davos».