Saulietim vārti, bet «Toros» otrais zaudējums Kontinentālajā kausā

5 komentāri

Ar gūtiem vārtiem svētdien izcēlās latviešu uzbrucējs Kaspars Saulietis, bet viņa un uzbrucēja Artūra Mickēviča pārstāvētā Krievijas Augstākās hokeja līgas (VHL) čempione Ņeftekamskas «Toros» piedzīvoja zaudējumu Kontinentālā kausa izcīņas spēlē.

Itālijā notiekošā trešās kārtas turnīra noslēdzošajā, trešajā, spēlē «Toros» komanda ar 2:4 (1:0, 1:3, 0:1) zaudēja Kazahstānas vienībai Pavlodaras «Irtiš», ciešot otro neveiksmi sacensībās.

Saulietis guva savas komandas pirmos vārtus, kad pirmās trešdaļas 13.minūtē atklāja cīņas rezultātu.

Uzbrucējs maču noslēdza ar vienu metienu pa vārtiem un neitrālu lietderības koeficientu, savukārt Mickēvičs statistikā izcēlās ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Pirms tam piektdien «Toros» ar rezultātu 4:3 apspēlēja Anglijas klubu Notingemas «Panthers», kas otrajā kārtā aizlika kāju priekšā Latvijas komandai «Dinamo Juniors», savukārt sestdien ar 2:6 zaudēja vietējai komandai «Asiago». Otrajā no šīm cīņām Saulieša kontā rezultatīva piespēle.

Turnīra kopvērtējumā «Asiago» ir līderi ar sešiem punktiem divos mačos, «Panthers» kontā trīs punkti divās spēlēs, bet «Toros» un «Irtiš» hokejisti trīs mačos iekrāja trīs punktus.

Paralēli Dānijā E grupā spēkojas Vojensas «Sonderjyske» (Dānija), Grodņas «Ņeman» (Baltkrievija) Stavangeras «Oilers» (Norvēģija) un «Dunaujvarosi» (Ungārija), ko pārstāv Latvijas vārtsargs Jānis Kalniņš, taču viņš šim turnīram nav pieteikts.

Labākā komanda no katras apakšgrupas iekļūs finālposmā, kur sacentīsies ar latviešu aizsarga Oskara Bārtuļa pārstāvēto Doņeckas «Donbass» vienību no Ukrainas un Francijas komandu Ruānas «Dragons».

Finālturnīrs, kas tiks aizvadīts no 10. līdz 12.janvārim, trešo reizi vēsturē un otro gadu pēc kārtas notiks Ruānā.