Saulietim vārti uzvarā pār Maskavas «Dinamo»

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē vārtus guva latviešu uzbrucējs Kaspars Saulietis, palīdzot Minskas «Dinamo» komandai ar rezultātu 5:1 izbraukumā pieveikt Maskavas «Dinamo» komandu.

Saulietis mača 23. minūtē guva Minskas klubam otros vārtus, panākdams 2:0. Latviešu uzbrucējs spēlē arī nopelnīja lietderības koeficentu +1. Kopumā viņam šie bija ceturtie vārti 18 aizvadītajās spēlēs. Tāpat latvieša kontā ir arī trīs rezultatīvas piespēles.

Vēl Minskas kluba labā vārtus guva Hanness Hivonens, Andrejs Spiridonovs, Bens Klaimers un Iļja Dokšins. Savukārt mājinieku labā vienīgos vārtus spēles 26. minūtē guva Dmitrijs Afanasenkovs.

Pēc šīs spēles Minskas «Dinamo» ar 39 punktiem 43 mačos pakāpās uz 21.vietu 24 komandu konkurencē. Savukārt Maskavas «Dinamo» ar 68 punktiem 41 spēlē ieņem desmito pozīciju.