Saulietis izkaujas un zaudē «Spartak» klubam

Zaudējumu Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē piedzīvoja Latvijas uzbrucēja Kaspara Saulieša pārstāvētais Baltkrievijas klubs Minskas «Dinamo», kas savā laukumā ar rezultātu 0:2 piekāpās Maskavas klubam «Spartak».

Mūsu uzbrucējs šajā mačā rezultativitātes punktus neguva, taču mača 15.minūtē sakāvās ar «Spartak» aizsargu Denisu Bajevu, par ko abi hokejisti saņēma 5+20 minūšu noraidījumu.

Latvijas uzbrucējs šajā mačā kopumā laukumā pavadīja nedaudz vairāk par divām minūtēm, izdarot vienu metienu pa vārtiem un nopelnot neitrālu lietderības koeficientu.

Rezultātu mača 24.minūtē atklāja «Spartak» uzbrucējs Mihails Juņkovs, bet 53.minūtē Kirils Kņazevs dubultoja viesu pārsvaru.

KHL kopvērtējumā Minskas «Dinamo» ar 42 punktiem 49 spēlēs saglabāja 22.vietu, bet  «Spartak» ar 81 punktu 50 mačos ieņem devīto vietu.

KHL čempionātā 3. februārī vēl tiks aizvadīta viena spēle, kurā Toljati «Lada» tiksies ar Magņitagorskas «Metallurg» klubu, bet pēc tam čempionātā būs pārtraukums, kas ilgs līdz 11. februārim.