Saulietis salīdzina spēka paņēmienus, Rīgā nokdauns bijis lielāks Video

Apollo
25 komentāri

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Kaspars Saulietis jau tuvākajā laikā gatavs atgriezties valstsvienības treniņnometnē, sarunā ar šo rindu autoru izteicās pats spēlētājs.

Saulietis salīdzina spēka paņēmienus, Rīgā nokdauns bijis lielāks

Foto: M.Lācis/Apollo

«Apollo» jau ziņoja, ka aizvadītajā svētdienā mačā pret Zviedrijas izlasi pirmajā trešdaļā zviedrs Džoels Lundkvists pret latvieti pielietoja spēka paņēmienu, kā rezultātā Saulietis ar partneru palīdzību bija spiests atstāt laukumu.

«Neredzēju pretinieku, jo tajā brīdī izdarīju metienu. Saņēmu spēcīgu sitienu pa galvu,» teic Kaspars, kurš jau tās dienas vakarā tika nogādāts Gaiļezerā uz ārstu apskati.

Uzbrucējam smadzeņu satricinājums nav konstatēts, bet pagaidām hokejists vēl neslido kopā ar komandu. Saulietis gan uzsvēra, ka ir pārliecināts, ka jau tuvākajā laikā atgriezīsies ierindā un ir apņēmibas pilns cīnīties par vietu sastāvā uz pasaules čempionātu.

Interesanti, ka Kasparam jau gada laikā otro reizi nākas saskarties ar zviedru hokejistu agresīvo spēli. Pērn pasaules čempionātā Stokholmā pēdējā spēlē Saulieti uz ledus «nonesa» Niklass Kronvals un hokejistam nācās pamest laukumu.

«Iepriekš Stokholmā pēc Kronvala spēka paņēmiena (video) vēl kaut ko sapratu, šoreiz Rīgā pilnībā «izslēdzos», smejoties teica Kaspars.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ceturtdaļfināli

3:8
2:1
4:3
2:3B

Pusfināli

0:3
3:0

Spēles par medaļām

2:3B
1:5

Komentāri

Vairāk

 

 

Ienākt apollo.lv