«Sausais» zaudējums pret Čehiju

55 komentāri

Šodien otro pārbaudes spēli hokejā pirms gaidāmā pasaules čempionāta aizvadīja Latvijas izlase, kura Jindržihovā Hradecā tikās pret laukuma saimniekiem čehiem.

Uzvaru «Euro Hockey Challenge» turnīra ietvaros tāpat kā dienu iepriekš izcīnīja čehi, kuri šodien bija pārāki ar rezultātu 1:0.

Latvijas valstsvienības sastāvs spēlē pret Čehiju:

Vārtsargi: Jučers, Gudļevskis, Aizsargi: Sotnieks - K.Rēdlihs, Cibuļskis - M.Jass, Jakovļevs - Jerofejevs, Porejs; uzbrucēji: Meija - Štāls - Cipulis, Jekimovs - Indrašis - Ķēniņš, Upītis - Bičevskis - Biezais,  Bajaruns - Pavlovs - K.Jass.

Pirmajā trešdaļā pirmie vārti tika gūti 8. minūtē, kad Māri Jučeru pārspēja Jakubs Nakladals. Perioda turpinājumā vārti netika gūti, lai gan laba izdevība panākt līdzsvaru 18. minūtē bija Pavlovam.

Otrajā trešdaļā rezultāts nemainījās. Latvijas izlases rindās divu minūšu noraidījumu saņēma Māris Bičevskis un Māris Jass, taču mājinieki nespēja realizēt skaitlisko vairākumu.

Trešā periodā pirmajā pusē divreiz skaitliskajā vairākumā iespēju ieguva spēlēt viesi, taču čehu vārtsargu pārspēt neizdevās. Trešdaļas vidū vēlreiz latvieši nokļuva vairākumā, taču arī šoreiz nesekoja vārtu guvums, bet mirkli vēlāk divas minūtes par bīstamu spēli ar augstu paceltu nūju nopelnīja Jerofejevs. Pēdējā minūtē par skaitliskā sastāva pārākumu (Ronalds Ķēniņš) Latvijai tika piešķirtas divas minūtes, taču čehi pārsvaru nepalielināja un galarezultātā izcīnīja minimālu uzvaru.

Nākamās spēles Latvijas izlase aizvadīs svētdien un pirmdien, kad savā laukumā tiksies pret Zviedrijas hokejistiem.