Savādais incidents ar pasažieru lidmašīnu: apkalpe dispečeriem neko neziņoja

Apollo
33 komentāri

Joprojām nav īstas skaidrības par to, kas pirmdien notika Sīrijas gaisa telpā, kur, kā iepriekš vēstīja Krievijas mediji, iespējams, pasažieru lidmašīnas virzienā raidītas divas raķetes.

Savādais incidents ar pasažieru lidmašīnu: apkalpe dispečeriem neko neziņoja

Foto: AFP/Scanpix

Tiek vēstīts, ka aviokompānijas «Nord Wind» lidmašīna, kas bija ceļā no Šarmelšeihas uz Kazaņu, neziņoja dispečeriem Kazaņas lidostā par jelkādu incidentu Sīrijā.

«RIA Novosti» vēsta, ka todien no Ēģiptes uz Kazaņu lidojušas trīs lidmašīnas, taču to apkalpes nav ziņojušas dispečeriem par incidentiem Sīrijā.

Iepriekš izskanēja, ka «Nord Wind» lidmašīnas apkalpe pamanīja kaujas darbības uz zemes, kas pēc apkalpes domām varēja apdraudēt pasažierus lidmašīnā.

Tūrisma industrijas pārstāve Irina Tjurina pēc notikušā sacījusi, ka lidmašīna veica lidojumu virs kalnainas teritorijas Sīrijā un viens no pilotiem pamanījis uzplaiksnījumus, pēc kā nolemts drošības nolūkos pacelties augstāk.

«RIA Novosti» vēsta, ka Krievijas Ārlietu ministrijā tiek skaidroti notikušā apstākļi. Aviācijas pārvaldes pārstāvji tikmēr ieteikuši aizliegt Krievijas aviokompāniju lidojumus virs valstīm, kur notiek karadarbība.

Aģentūra «Interfax» vēstī, ka speciālisti Kazaņā, apskatot iesaistīto lidmašīnu, uz tās neatrada nekādus bojājumus.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

20.11.2017
Ienākt apollo.lv