Savielam piespēle, «Metallurg» sērijā izvirzās vadībā

Baltkrievijas atklātā čempionāta ceturtdaļfināla trešajā spēlē rezultatīvu piespēli pirmdien izdarīja latviešu aizsargs Agris Saviels, palīdzot savam, Viktora Bļinova un Elvja Želubovska pārstāvētajam Žlobinas «Metallurg» ar 3:1 (2:0, 0:0, 1:1) izbraukumā pieveikt Minskas «Keramin»

Agris Saviels

Sērijā līdz trīs uzvarām rezultāts kļuva 2:1 «Metallurg» komandas labā. Saviels spēles 15. minūtē asistēja komandas biedram Pāvelam Volčekam, kurš panāca 2:0, bet Latvijas izlases aizsarga lietderības koeficients bija pozitīvs +2.

Bļinovs rezultativitātes punktus neguva, nopelnīja divas soda minūtes, bet viņa lietderības koeficients bija pozitīvs +1. Želubovskis arī punktus neguva, bet noslēdza maču ar neitrālu lietderības koeficientu.

Jāpiebilst, ka nākamajā spēlē abas komandas otrdien atkārtoti tiksies Minskā.