SC: Kalniete apliecina «Vienotības» politikas bankrotu

Apollo
0 komentāru

Sandras Kalnietes paziņojums par to, ka «Vienotības» galvenais mērķis 10. Saeimas vēlēšanās ir uzvarēt «Saskaņu» apliecina — premjera politiskajam blokam trūkst ideju, kā izvest valsti no krīzes, kā arī demonstrē  galēju necieņu pret vēlētāju gribas izpausmi, uzskata «Saskaņas centrs».

SC: Kalniete apliecina «Vienotības» politikas bankrotu

Foto: Lita Krone/LETA

Kalnietes paziņojums par to, ka 10. Saeimas vēlēšanās «Vienotības» galvenais mērķis ir uzvara pār «Saskaņu», izraisa nožēlu, — norāda 9. Saeimas SC frakcijas priekšsēdētājs Jānis Urbanovičs.

«Politiskam spēkam iegūt augstu rezultātu vēlēšanās — tā, pirmkārt, ir iespēja, nākot pie varas, realizēt savu programmu, uzlabot dzīvi valstī. Taču, izrādās, «Vienotībai» šajās vēlēšanās ir pilnīgi cits mērķis: viņiem ir vienalga, kā dzīvo tauta, kā turpmāk attīstīsies valsts, galvenais — uzvarēt «Saskaņu», uzbraukumi politiskajiem konkurentiem pierāda, ka «Vienotībai» vienkārši nav ideju par to, kā izvest valsti no krīzes, kā atdzīvināt ekonomiku, kā risināt sociālās problēmas,» norāda Urbanovičs.

Viņaprāt, premjera Valda Dombrovska (JL) valdība jau tagad neko nedara, tāpēc savstarpēju pretrunu plosītajās partijām, kas apvienojušās «Vienotībā», par galveno vienojošo faktoru kļūst cīņa ar iedomātiem ienaidniekiem.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

19.10.2017
Ienākt apollo.lv