SCP arī grib ministra krēslu jaunajā valdībā

Apollo
0 komentāru

Lai gan iepriekš partija «Sabiedrība citai politikai» (SCP) apgalvoja, ka jaunajā valdībā neiesaistīsies, tomēr ceturtdien partija paziņojusi, ka premjera amata kandidātam Valdim Dombrovskim (JL) rosina finanšu ministra amatam izvēlēties SCP Ekonomikas un finanšu darba grupas vadītāju ekonomistu Egonu Liepiņu.

Egons Liepiņš

Egons Liepiņš

Foto: AFI

«Ja Valdis Dombrovskis valdības veidošanā iesaista Egonu Liepiņu, SCP ar visu ekonomikas ekspertu komandu ir gatava nekavējoties iesaistīsies jaunveidojamās valdības deklarācijas izstrādē un budžeta grozījumu gatavošanā,» teikts partijas paziņojumā.

Partijas līdzpriekšsēdētājs Aigars Štokenbergs norāda, ka Liepiņš un SCP Ekonomikas un finanšu darba grupa «var ne tikai definēt prioritāros virzienus valdības rīcībai, bet sniegt detalizētus priekšlikumus gan budžeta, gan nodokļu, gan uzņēmējdarbības jomā».

Savukārt pats Liepiņš uzskata, ka nākamajam finanšu ministram nekavējoties jāsāk darbs pie budžeta grozījumiem, no kuru pieņemšanas ir atkarīga starptautisko aizdevēju turpmākas naudas saņemšana. Viņš ir gatavs reformēt Valsts ieņēmumu dienestu — gan atbrīvojot no amata nekompetentus un sevi kompromitējošus darbiniekus, gan arī īpaši uzraugot dienestu nodokļu un kontroles jautājumos.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

22.11.2017
Ienākt apollo.lv