SEB banka piešķīrusi finansējumu «Pure Chocolate» jaunas ražotnes būvniecībai

Apollo
12 komentāri

SEB banka ir parakstījusi aizdevuma līgumus par finansējuma piešķiršanu SIA «Pure Chocolate» 2,98 miljonu eiro apmērā. SEB bankas finansējums ir paredzēts jaunas šokolādes izstrādājumu ražotnes būvniecībai un iekārtu iegādei. Aizdevuma līgums parakstīts uz 3 gadiem, portālu «Apollo» informēja Kristīne Martinsone, SEB bankas ārējās komunikācijas projektu vadītāja.

SEB banka piešķīrusi finansējumu «Pure Chocolate» jaunas ražotnes būvniecībai

Foto: Apollo/R.Oliņš

Pure Chocolate projekta realizācijai ir piesaistīts arī Eiropas Savienības finansējums Lauku atbalsta dienesta (LAD) pasākuma «Lauksaimniecības produktu pievienotās vērtības radīšana» ietvaros.

SEB bankas Uzņēmumu apkalpošanas pārvaldes vadītājs Kristaps Strazds: «SEB bankai ir patiess gandarījums turpināt ilggadējo sadarbību ar Žimantu ģimenes uzņēmumiem. Pure Chocolate ir izcils piemērs tam, ka Latvijas reģionos strādā uzņēmīgi cilvēki, kuri spēj realizēt ambiciozus mērķus - jau šobrīd Pure Chocolate eksportē savu produkciju uz 17 pasaules valstīm. Piesaistot SEB bankas un LAD pieejamo ES finansējumu, tiks uzcelta jauna ražotne, ar kuras palīdzību uzņēmums plāno trīskāršot savu ražošanas jaudu.»

Pure Chocolate valdes priekšsēdētājs Pēteris Žimants: «Līdz ar jaunas ražotnes uzbūvēšanu Pure Chocolate plāno audzēt gan eksporta apjomus, gan arī palielināt tirgus daļu vietējā tirgū. Ražotne atradīsies netālu no esošās Pure Chocolate ražotnes un nodrošinās 20 jaunas darbavietas.»

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
24

2017. gada 24. novembris

Vārda dienas

Velta, VeldaVīne, Vīna, Viners, Vinārs, Veltija, Velte, Velita, Veldra, Velards

Valūtu kursi

24.11.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv