Segliņš: ja valdība nemainīs attieksmi, tai būs «jāiet mājās»

Apollo
0 komentāru

Valdībai būs «jāiet mājās», ja tā neizmainīs savu attieksmi pret iekšlietu sistēmas dienestiem, tā piektdien pēc tikšanās ar Valsts robežsardzes priekšnieku ģenerāli Gunāru Dāboliņu un Valsts policijas priekšnieku ģenerāli Aldi Lieljuksi atzina iekšlietu ministrs Mareks Segliņš (TP).

Valdības vadītājs Ivars Godmanis (priekšplānā) un Mareks Segliņš

Valdības vadītājs Ivars Godmanis (priekšplānā) un Mareks Segliņš

Foto: AFI

Pēc ministra teiktā, dienestu vadītāji šodien viņam ir pierādījuši, ka tie patiešām nevar nomaksāt rēķinus un normāli funkcionēt ar tādu finansējumu, kāds ir piešķirts patlaban.

«Pilnīgi skaidrs, ka situācija ir neapmierinoša,» sacīja Segliņš, skaidrodams, ka «ir noņemts vairāk [naudas], nekā domājām».

Finanšu ministrijai būs jāpārskata, kādēļ iekšlietu sistēmas dienestiem ir piešķirts mazāk naudas, nekā to bija lēmusi valdība.

«Finanšu ministrija nedrīkst tā rīkoties,» sacīja iekšlietu ministrs. Pēc tikšanās ar Dāboliņu un Lieljuksi Segliņš atzina, ka viņš šajā situācijā ir dienestu pusē.

Jau ziņots, ka iekšlietu ministrs piektdien tikās ar Iekšlietu ministrijas (IeM) padotības dienestu vadītājiem, lai analizētu situāciju, kā iekšlietu nozare spēj izpildīt valdības uzdevumu par nepieciešamo budžeta līdzekļu samazinājumu.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

22.10.2017
Ienākt apollo.lv