Segliņš: premjers nespēj nodrošināt disciplīnu koalīcijā

Apollo
0 komentāru

Tautas partijas (TP) līderis Mareks Segliņš velta asus vārdus premjeram Valdim Dombrovskim (JL) saistībā ar ceturtdien Saeimā izgāzto balsojumu par parlamenta prezidija biedru.

Mareks Segliņš

Foto: Ieva Čīka/LETA

«Ministru prezidents un valdības koalīcijas vadītājs Valdis Dombrovskis nespēj nodrošināt sadarbības partneru vienotību un disciplīnu valdības koalīcijā. Kārtējais  apliecinājums  šim faktam ir šīs dienas balsojums Saeimā par Tautas partijas deleģēto pārstāvi prezidijā Antu Rugāti,» - uzskata TP priekšsēdētājs.

Nākamajā Sadarbības padomes sēdē Segliņš aicinās Dombrovski atbildēt uz jautājumu - kurš ir atbildīgs par to, lai tiktu ievērots koalīcijas līgums un izrādīta cieņa sadarbības partneriem.

«Esmu nepatīkami pārsteigts par šo balsojumu. Tomēr  mani tik daudz nesatrauc tas, vai Tautas partija iegūs sev pienākošos vietu prezidijā, bet vēlos saņemt skaidras atbildes, vai šis balsojums ir vērsts pret TP. Ja nē, tad kas ir tie argumenti vai apstākļi, kas traucē balsot par TP kandidātu. Nav mūsu pašmērķis atrašanās šajā valdībā, bet kamēr tur esam, sadarbības līguma ievērošana ir principiāls jautājums.»

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

18.11.2017
Ienākt apollo.lv