Segliņš savu darbību politikā vērtē kā sekmīgu

Apollo
0 komentāru

Bijušais iekšlietu un tieslietu ministrs Mareks Segliņš (TP) nepiekrīt apgalvojumam, ka viņa darbība politikā būtu bijusi neveiksmīga. Sarunā ar laikrakstu «Diena» Segliņš arī atklāj, ka Andri Šķēli atgriezties partijas vadībā aicinājis tieši viņš.

Segliņš savu darbību politikā vērtē kā sekmīgu

Foto: Ieva Čīka/LETA

«Nepiekrītu, ka mana darbošanās politikā būtu bijusi neveiksmīga. Šķēli atgriezties aicināju es pats un biju gandarīts, ka viņš tam piekrita. Kā TP priekšsēdētājs, braucot tikties ar partijas nodaļām, jutu partijas biedru ilgas pēc Šķēles kā pirmā vadītāja, lai viņš atgrieztos. Es to Šķēlem tik ilgi klāstīju, kamēr viņš piekrita atgriezties. Arī tas, ka vienalga, cik tālu Šķēle bija aizgājis no TP, jebkas, ko mēs darījām, tika saistīts ar viņu. Man pareizāk šķita, ka labāk tad lai viņš ir šeit un darbojas, nekā man ar žurnālistiem mūždien par katru lēmumu skaidroties, vai tur bija Šķēle klāt vai nebija,» sacīja Segliņš.

«Politikā 12 gados esmu strādājis četrās valdībās, piecus gadus bijis Saeimas Juridiskās komisijas vadītājs, piecus – ministrs, un es neteiktu, ka, 28 gadu vecumā ienākot politikā, man būtu gājis neveiksmīgi,» sacīja bijušais ministrs.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

21.10.2017
Ienākt apollo.lv