Sējējs: ar Hossu un Elisonu varam nerēķināties

Apollo
0 komentāru

Kontinentālās hokeja līgas kluba Rīgas «Dinamo» ģenerālmenedžeris Normunds Sējējs intervijā krievu sporta portālam «allhockey.ru» pastāstījis, kāpēc klubs savās rindās paņēma Sandi Ozoliņu, kā arī atklājis iemeslus, kāpēc komandā nav palikuši pagājušā gada leģionāri.

Marsela Hossas prasības Rīgas «Dinamo» klubam izrādījās par augstu.

Marsela Hossas prasības Rīgas «Dinamo» klubam izrādījās par augstu.

Foto: AFI

Sējēju Ozoliņa dīkstāve gadu bez hokeja nebiedē: «Kā saka: ja baidies no vilka, mežā nelien,» iesāk Sējējs. «Ja paskatāmies uz citām Kontinentālās hokeja līgas komandām, viņu rindās ir vēl vecāki hokejisti. Mūsu klubā ir tāds nerakstīts likums: ja ņemam veterānu, tas ir mūsu hokejists. Leģionārus, vecākus par 30 gadiem, mēs nepiesaistām.»

Sējējs nenoliedz, ka «Dinamo» rindās vēlētos redzēt pēc iespējas vairāk latviešu spēlētāju, taču viņš saprot, ka līgumu izpirkšana ir dārgs prieks. «Mēs vēlētos visus latviešu hokejistus redzēt pie mums, bet viņiem ir līgumi, un to izpirkšana ir dārga. Mums ir informācija par katru latviešu hokejistu, un turam roku uz pulsa. Ja kādam beidzas līgums, cenšamies ar viņu uzreiz kontaktēties,» ģenerālmenedžeris neslēpj, ka seko līdzi, kas notiek hokeja virtuvē.

Par leģionāriem — Duviju Vestkotu, Filipu Novaku un Marku Hartiganu — komandas pārstāvis sacīja, ka spēlētāji paaugstinājuši savas prasības, bet komandas budžets nav neierobežots. «Viņi visi vēlējās lielāku algu, taču mums budžets ir tāds, kāds tas ir. Nevaram viņiem maksāt vairāk un vietējiem hokejistiem pazemināt algas. Cilvēks meklē, kur ir labāk, bet zivs — kur dziļāk,» piebilda Sējējs.

Komandā bez minētajiem spēlētājiem nebūs arī Marsels Hossa un Mets Elisons. «Pagaidām ar viņiem līgumi nav parakstīti, bet, godīgi sakot, domāju, ka gaidāmajā sezonā ar viņiem varam nerēķināties.»

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

18.11.2017
Ienākt apollo.lv